باربری بندرعباس با تریلی، نیسان برای حمل بار
باربری بندرعباس
می 31, 2021
باربری والفجر
باربری تهران | پایانه باربری تهران
ژوئن 7, 2021

شرکت باربری مجید بزرگ ترین و معروف ترین سامانه باربری در حوزه اثاثیه منزل در مشهد است که تمام خدمات باربری خود بین شهری مشهد را با ۷۰ درصد تخفیف و به همرا بیمه رایگان انجام می دهد.

به شرکت تضمینی و ایمن و ۲۴ ساعته باربری مجید خوش آمدید.سامانه هوشمند باربری مجید در حوزه باربری درون شهری و خارج از شهری وبه تمام نقاط کشور فعالیت دارد.

تماس با ما

تیم باربری مشهد در مشهد مستقر است امکان بردن بار به صورت تخصصی و تضمینی به همراه بیمه رایگان را به تمام نقاط کشور را دارد و هیچ محدودیت ساعتی را ندارد. شما با تیم باربری مجید می توانید تجربه یک حمل نقل ایمن و راحت و بی دغدغه را تجربه کنید.

شرکت باربری مجید در تمام استان های ایران تیم باربری دارد و به هر شکلی حاضر به خدت است.

تیم باربری مجید با ۱۰ سال تجربه در حوزه باربری مشهد می تواند در زمینه حمل بارهای مانند تجاری، پزشکی،اثاثیه منزل و وسایل منزل و همچنین وسایل حساس الکتریکی را در کمتریت زمان ممکن به هر منطقه از کشور با بیمه بدون ایجاد هیچ خساراتی برساند.

تماس با ما

وانت های شرکت باربری مجید:آیسان، نیسان وانت بار، روباز، مسقف، یخچال دار و همچنین خاور و انواع کامینت و… را برای باربری مشهد استخدام کرده تا در هرجایی هرمکانی ویا هر زمانی به شما عزیزان خدمت کند.

 

باربری مشهد

 

۱-تیم مشهد باربری مجید با حمل نقل سریع هر باری (اثاثیه منزل، محصولات، تولیدات کارخانه جات درون شهری و بین شهری و اداری) به تمام شهر های ایران را با ۷۰ درصد تخفیف انجام می دهد و حتا کالا و با بار شما رابیمه می کند. تیم باربری مجید در باربری مشهد شامل تخفیف های ویژه ای هم است مانند بازار مبل و یافت آباد و…

تماس با ما

۲-مجموعه بزرگ وغظیم باربری مجید خوشحال است که ۷ روز هفته در ۲۴ ساعته آماده باری خدمت از مشهد به هرجای از کشور خدمت نماید. هر ساعت از شبانه روز نه تنها افزایش قیمت ندارد شمال تخفیفات نیز می باشد.

تماس با ما در هر جا هر زمانی

۳-شرکت باربری مجید به شما صاحب باران عزیز ضمانت می کند که تمام بار ها با نهایت آسودگی و بدون هیچ خساراتی به مقصد می رسد. اگر خساراتی به بار وارد شود فرد صاحب بار  می تواند تمام مبلغ خسارت وارد شده به بار را از شرکت بابری مجید بگیرد. لازم به ذکر است که باربری مجید به هر باری که جا به جا می کند بیمه بار می دهد و اگر هم بیمه قبول نکند شرکت باربری مجید مبلغ خسارات وارد شده را می پردازد.

۴-از بهترین فعالیت های تیم باربری مشهد ایجا بیمه برای تمام بارها مخصوصا برای مشتریانی که بار شان اثاثیه خانه باشد. اگر هنگام حمل نقل بار و یا اثاثیه منزل خساراتی به بار وارد شود، بیمه پول بار شما را می دهد. اگر بیمه پولی ندهد شرکت باربری مجید هزینه وارد شده به بار را می دهد.

تماس با ما

 

باربری مشهد

 

۵-یکی ازخدمت هایی مه باربری مجید به شما عزیزان مشهدی می کند این است که در طی ۱۰ سال اخیری که این شرکت باربری به وجود آمده است این است که بسته بندی کالا را هم انجام می کند. با این موارد که تا الان ذکر شده باربری بهتر از باربری مجید پیدا نمی کنید.

۶-یکی از سوال هایی که همیشه از ما می پرسین این است که کارگرانی که می خواهند بار من را برند راننده تخصصی هستند یا اینکه یک کارگر معمولی هستند، شرکت باربری مجید به شما پاسخ می دهد که کارگری را که تخصصش باربری نباشد را استخدام نمی کند چون ایمنی بار شما از همه چیز مهم تر است برای ما.

تماس با ما

۷-یک نوع از خدمات بسیارحرفه ای و خاص ما حمل نقل وسایل پزشکی و دارویی از هرجا شهر به جای دیگر شهر است که خیلی سریع انجام می شود. مابه این نوع کالا ها خیلی زیاد اهمیت می دهیم پس حتما با ماتماس برقرار کنید.

۸-یکی از بار هایی که شرکت باربری مجید در مشهد می تواند انجام دهد بار هایی همچن:گاو صندوق، پیانو، انواع یخچال، بوفه، فرش های دستی و سنگین به طور دقیق می توان گفت هر چیزی که سنگین باشد. مشتری گرامی هرچیز سنگین در باربری را به کارگران ما بسپارید و هیچ زحمتی برای بلند کردن چیز سنگینی نکشید.

در آخر می گویم

در اخر می گویم که هیچ باربری در مشهد بهتر از باربری مجید نمی باشد، اگر باری دارید بدون هیچ شکل بار خود را به ما بسپارید تا باربری با کمترین هزینه، راحت، تضمینی را تجربه کنید

تماس با ما

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Secured By miniOrange