وانت تهران
می 30, 2021
باربری تهران
باربری مشهد
ژوئن 1, 2021

شرکت تضمینی باربری مجید فعال در باربری بندرعباس،دارای کامیون و خاور و هرنوع وسیله باربری به همراه بیمه بار است.

شهرستان بندر عباس یکی از مهم ترین بندر هایی است که نقش بسیار مهمی در ترانزیت ها و باربری های کشورمان دارد. بندر عباس بزرگ ترین مکان ترانزیت های کالا در سراسر کشور است.

 

باربری در استان بندر عباس

بندرعباس از جنوبی ترین شهرستان های کشور ایران است و در منطقه شمال تنگه هرمز قرار دارد.

بندر عباس از اولین بندر های ایران است که در باربری ترانزیتی و دریایی، هوایی و قطار و به دلیل موقعیت جغرافیای خوب خود مورد بازدید کشتی از کشور های دیگر است.

تماس با ما

 

پایانه های باربری بندر عباس قابلیت حمل بار های مختلف است به عنوان مثال:

بار خاور

بار سواری

بار کامیون تک

بار کامیون جفت

بار تریلی ترانزیت

بار تریلی کفی

شهرستان بندر عباس در تمامی سال های قبلی درصد قابل توجه ای از واردات کشور را به عهد داشت. این را باید گفت که پس از تحریم های امریکا بر ایران تعداد بار های اسکله ها کهاش پیدا کرده و بسیار کم شده است و ضربه بدی به کامیون داران و رانندگان بندر عباس زد.

 

باربری در بندرعباس چه مشکلاتی را دارد

باربری های استان بندر عباس به دلایل سنتی بودن و استفاده از سیستم باربری قدیمی مشکل های زیادی برای هماهنگی بار و کامیون داران به وجود آورد.

مشکلات اصلی باربری بندر عباس کرایه کم، زمان خواب زیاد کامیون ها و توزیع های نابرابر بار و غیره بوده است که بعضی از کامیون داران به دنبال راحل درست هستند.

مشکلات پیش آمده باعث است که بعضی از بابران تا ۱ ما منتظر اعلام بار بندر عباس بمانند که اتلاف هزینه و زمان زیادی را به بار می آورد. از درخواست های زیاد کامیون داران استان بندر عباس بار کفی و بار کمپرسی بوده است.

با شرکت باربری مجید آشنا شو

 

تماس با ما

 

شرکت باربری مجید

 

با پیشرفت تکنولوژی و حضور آن ها در زمینه های مختلف صنعتی، سامانه باربری مجید به عنوان اولین سانانه هوشمند باربری فعالیت خود را آغاز کرد. باربری مجید با اتصال خیلی سریع کامیون داران به صاحب باران در تمام مناطق کشور، مشکلات زیاد باربری سنتی و قدیمی مانند توریع نابرابر بار، خواب پیش از حد کامیون ها، بیکار بودن رانندگان کامیون و… را حل کرده.

تماس با ما

سامانه باربری مجید می تواند با سیستم هوشمند سریع ترین و کامل ترین اعلام بار بندر عباس را با کرایه مناسب به کامیونداران ارائه دهد تا دیگر هیچ کامیونی در بندر عباس یا سراسر کشور بدون یار نماند و تمام کامیون داران خوشحال باشند.

باربری بندرعباس چقدر مهم است

باربری بندرعباس نه فقط برای سراستان بندرعباس زیرا برای سراسر کشور یکی مناطق مهم برای باربری است. بندرعباس به علت بندری که دارد نقش خیلی مهمی در زمینه ی ترانزیت های خارجی داشته است و بین اولین و بزرگ ترین مرکز ترانزیت خارجی در کشور به آمده است.

حمل خورده بار از بندرعباس به سراسر کشور

باربری مجید با تجربه ۱۰ ساله جهت حمل خورده بار از بندرعباس به تمام شهر های کشور در خدمت شما عزیزان می باشد. حمل بار با بیمه ایران و با بسته بندر کامل همه روزه در خدمت شما دوستان می باشد.

اگر می خواهید از خدمات ما آگاه شوید روی تماس با ما کلیک کنید

چرا باربری مجید؟؟؟

اگر بار شما عزیزان آسیبی ببیند شرکت باربری مجید مبلغ خساران بار را به صاحب بار پرداخت می کند.

ما برای خدمت در مورد باربری در کشور و در بندرعباس آماده ایم که بار شما عزیزان را با تضمین و باربری تخصصی (هوشمند) به مقصد حمل کنیم.

بیمه رایگان!!! 

برای محافظت از بار شما شرکت بار بری مجید به شما پیشنهاد می کند بار خود را به باربری تضمینی و با بیمه رایگان مجید بسپارید.

سیستم هوشمند و الکترونیکی باربری مجید مجهز ترین و بهترین سامانه حمل بار در سراسر کشور و از همه مهم تر در بندرعباس است.

باربری بندرعباس با تریلی، نیسان برای حمل بار

تریلی و نیسان در بندرعباس نیز برای خدمت بار بردن هر نوع باری در لیست خدمات سامانه حمل بار مجید می باشد.

 

قابل به ذکر است یکی از محدودیت های نیسان در بندرعباس حمل بار بیشتر از ۲ تن است. و شرکت باربری مجید هیچ باری بیشتر از ۲ تن را به باربران نیسان دارش نمی دهد.

 

مقدار ظرفیت قانونی حمل بار تریلی ۲۵ تن است و اگر شما عزیزان به شرکت باربری مجید درخواست یک تریلی برای بار کمتر از ۲۵ تن کنید ما تریلی را در اختیار شما می گذاریم.

تماس با ما

 

باربری بندرعباس با تریلی، نیسان برای حمل بار

 

اطلاعات خدمات سامانه باربری مجید

می توانم بگویم بهترین سامانه حمل بار مبلمان و اثاثیه منزل در بندر عباس شرکت باربری مجید است، شرکت باربری مجید تمام بار هارا در بندر عباس ۲۴ ساعته به مقصد می رساند، شما شاید فکر کنید اگر انقدر سریع بار را میر ساند بس احتمال آسیب رسیدن به بار زیاد است، شرکت باربری مجید به شما ضمانت می کند مه بار شما سالم و بدون هیچ آسیب و به سریع ترین شکل ممکن به مقصد می رسد پس هیچ ترسی نداشته باشید و به آسودگی بار خود را به ما بسپارید.

 

شرکت باربری مجید در بندرعباس بیست چهار ساعته کار می کند و شما هر گاه که قصد حمل بار داشته باشید می توانید باشرکت باربری مجید تماس بگیرید.

 

اطلاعات خدمات سامانه باربری مجید

 

سامانه باربری مجید به شما عزیزان اطلاع میدهد که بهترین سامانه باربری در بندر عباس است و هیچ سامانه باربری بهتر از شرکت باربری مجید پیدا نمی کنید.

 

تماس با ما

 

بیمه باربری چیست؟

بیمه باربری حمل هر نوع کالا وبار (هوایی، زمینی و دریایی)یک بیمه ای است که برای بیمه گر در قبال دریافت بیمه ار بیمهگذار، متهد می شود.

 

اگر که در هنگام حمل بار از نقطه ای (مبداء  حمل بار)به نقطه دل خواه صاحب بار، در اثر وقوع خطر های موضوع بیمه، کالا تلف شده و یا خساراتی به او وارد بشود باید فرد بیمه گذار تمام  هزینه تمام خسارات را جبران کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Secured By miniOrange